درباره ما

شرکت ایگر سیستم آشپزخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با هدف توسعه در طراحی و اجرای لوکس ترین سیستم های آشپزخانه در دو طرح مدرن و کلاسیک ، کابین های روشویی و کمدهای دیواری با  رعایت اصول زیباشناختی  تحت لیسانس ایگر وودز انگلستان آغاز نموده است .

از نخستین روز تاکنون بر آن بوده ایم با انجام تحقیقات طولانی مدت در زمینه انواع سبک های طراحی و معماری داخلی در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از نیروهای متخصص و تیم فنی متشکل از طراحان حرفه ای و کارشناسان ارشد تولیدی و ماشین آلات کاملا پیشرفته تحت چهارچوب و استانداردهای شرکت ایگر وودز به ارائه محصولاتی با کیفیت روز اروپا اقدام نمائیم .

رمز موفقیت شرکت قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییر نیازهای مشتری ، استانداردهای ملی و بین الملی است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات ، پشتیبانی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند .شرکت ایگر سیستم آشپزخانه تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا کیفیتی در خور زندگی ایرانی باشد و در این راستا عزممان را جزم نموده ایم تا نقشی هرچند کوچک ولی تاثیر گذار و در خور شان مشتریان محترم ایفا نمائیم .